SilikonForms: Nowości

1 von 15

Silikon Forms

 • Nasza firma Silikon Forms inspiruje miłośników słodyczy i profesjonalistów do przygotowania wyrobów z czekolady, żywicy mydła i wosku. Formy umożliwiają wykonanie różnych pięknych i oryginalnych wyrobów. Zapewniają łatwe wyjmowanie gotowych wyrobów z formy, dzięki swojej sztywności i miękkości.
 • Foremki silikonowe wykonane są z miękkiego, elastycznego i wytrzymałego silikonu platynowego, który jest bezpieczny w kontakcie z żywnością. Ponadto mogą być wielokrotnie używane, co czyni je ekonomicznymi i praktycznymi do stosowania w cukiernictwie, produkcji świec i mydła...

Oglądać

Polecana kolekcja

Foremki na kwiaty
1 von 4

Zacznij już dziś i spełnij swoje marzenie

Czy można znaleźć pomysł na biznes, nie mając pasji? Tak i my Tobie dopomożemy zacząć . Czasami przeglądając artykuły związane z zakładaniem biznesu, mam wrażenie, że wystarczy znaleźć pasję i już mamy biznes. Pasja załatwi wszystko – przyciągnie klientów, ułatwi marketing i promocję, osłodzi trudne chwile, gdy pojawią się pierwsze wyzwania.

SZUKAJ MOŻLIWOŚCI DLA SIEBIE

 • Czekoladowe pomysły

  Finezyjnie zdobione praliny, indywidualnie zaprojektowane czekoladki, ręcznie robione czekoladowe figurki, a wszystko pyszne i wprost rozpływające się w ustach. Własna manufaktura czekolady to dobry pomysł na słodki biznes dla wszystkich tych, posiadających zdolności cukiernicze i talent artystyczny.

 • Wyjątkowe Świece

  Świece zapachowe są bardzo popularne ostatnimi czasy. Nic więc dziwnego, że produkcja świec w domu stała się zagadnieniem, które interesuje coraz większą liczbę osób. Mnóstwo początkujących przedsiębiorców zastanawia się nad rozpoczęciem produkcji świec. Warto wiedzieć, jak można na tym zarobić.

 • Mydelka na prezent

  Od pasji do biznesu? Dla niektórych takie historie są niczym bajka, jednakżewystarczy trochę zawzięcia, aby marzenia stały się rzeczywistością.

 • Żywica

  Za pomocą żywicy epoksydowej możemy tworzyć bardzo szeroki wachlarz wyrobów jubilerskich w postaci odlewów z zatopionymi elementami .tj. suszone płatki i pączki kwiatów, suszone liście, ziarna, pióra, muszelki, zdjęcia, owady, brokaty oraz wszelakie inne dekoracje, a także elementy drewniane i metalowe.

1 von 4

Chocolate Moments

Chocolate Moments

Z przyjemnością prezentujemy Wam naszą wyjątkową czekoladę. Miejsce, gdzie czekają na Was rozkoszne chwile pełne czekoladowej magii!

Oglądać

Chocolate Moments

Chocolate Moments

Czy jesteś gotowy, by wejść w świat prawdziwej czekoladowej magii?

Przedstawiamy wyjątkowy kurs "Temperowania czekolady"!

 • Nie przegap tej fantastycznej okazji, aby zagłębić się w świat czekolady i nauczyć się sztuki temperowania! Kup szkolenia "Temperowania Czekolady" już dziś i otrzymaj na zawsze 10% rabat na wszystkie foremki, dzięki któremu od razu będziesz mógł/a doskonalić swoje nowe umiejętności!
Oglądać